Общини и кметове

Северозападен район

Област Видин

Видин - Герго Тошев Гергов
Белоградчик- 
Борис Стефанов Николов
Грамада -  Николай Любенов Гергов
Димово - Лозан Георгиев Лозанов
Ново Село - Георги Герасимов Стоенелов
Ружинци - Венцислав Томов Ванков
Чупрене - Ваньо Костадинов Костин
Бойница-  Анета Генчева
Брегово -  Милчо Лалов Въков
Кула - Владимир Неделков Владимиров
Макреш - Иван Каменов Вълчев


Област Враца
Враца Николай Георгиев Иванов
Борован -Петър Тодоров Цветковски
Бяла Слатина - Иво Ценов Цветков
Козлодуй - Румен Василев Маноев
Мизия -Виолин Иванов Крушовенски
Оряхово - Росен Жеков Добрев
Роман - Красимир Петков Петков
Хайредин - Тодор Алексиев Тодоров
Криводол
- Петър Георгиев Данчев
Мездра - Иван Аспарухов Цанов

Област Ловеч
Ловеч - Минчо Стойков Казанджиев
Априлци -Бенко Симеонов Вълев
Луковит - Иван Димитров Грънчаров
Тетевен - Милен Ганев Милев
Троян - Донка Иванова Михайлова
Угърчин - Валентин Стайков Вълчев
Летница - Красимир Веселинов Джонев
Ябланица - Иван Райков Цаков

Област Монтана
Монтана - Златко Софрониев Живков
Берковица - Димитранка Замфирова Каменова
Бойчиновци - Светлин Алексиев Сретениев
Брусарци- Наташа Михайлова Димитрова
Вършец - Иван Михайлов Лазаров
Чипровци- Анатоли Петров Първанов
Якимово - Георги Миланов Георгиев
Вълчедръм - Иван Христов Барзин
Лом - Иво Найденов Иванов
Медковец - Венцислав Евгениев Куткудейски

Област Плевен
Плевен - Димитър Живков Стойков
Белене - Петър Илиев Дулев
Гулянци - Лъчезар Петков Яков
Долна Митрополия - Поля Василева Цоновска
Долни Дъбник - Борислав Стоядинов Станимиров
Левски - Любка Веселинова Александрова
Никопол - Емил Илиев Бебенов
Искър - Валентин Василев Йорданов
Пордим - Илиян Давидов Александров
Червен Бряг - Павлин Благоев Фильовски
Кнежа - Симеон Тодоров Шарабански
 
Северен Централен район

Област Велико Търново

Велико Търново - Даниел Димитров Панов
Горна Оряховица - Добромир Стойков Добрев
Елена - Дилян Стефанов Млъзев
Златарица - Пенчо Василев Чанев
Лясковец - Ивелина Хараламбиева Гецова
Павликени - Емануил Александров Манолов
Полски Тръмбеш - Георги Александров Чакъров
Свищов - Станислав Петров Благов
Стражица - Детелина Кирилова Борисова
Сухиндол - Пламен Димитров Чернев

Област Габрово
Габрово - Таня Венкова Христова
Дряново - Иван Илиев Николов
Севлиево - Иван Тодоров Иванов
Трявна - Драгомир Иванов Николов

Област Разград
Разград
- Денчо Стоянов Бояджиев
Завет - Ахтер Сюлейманов Велиев
Исперих - Бейсим Басри Шукри
Кубрат -Ремзи Халилов Юсеинов
Лозница - Айхан Мустафов Хашимов
Самуил - Бейтула Сали Мюмюн
Цар Калоян - Ахмед Реджебов Ахмедов

Област Русе
Русе - Пламен Пасев Стоилов
Борово - Георги Любенов Георгиев
Бяла - Кольо Петков Келерджиев
Две Могили - Николай Христов Христов
Иваново - Георги Ангелов Миланов
Ценово - Петър Георгиев Петров
Ветово - Георги Александров Георгиев
Сливо Поле - Георги Стефанов Големански

Област Силистра
Силистра
- Юлиян Найденов Найденов
Алфатар - Йорданка Радева Узунска
Ситово - Николай Георгиев Неделчев
Тутракан - Димитър Венков Стефанов
Главиница - Хюсеин Муталиб Хамди
Дулово - Юксел Осман Ахмед
Кайнарджа - Любен Жеков Сивев

Североизточен район

Област Варна
Варна - Кирил Петров Йорданов
Аврен - Емануил Младенов Манолов
Аксаково - Атанас Костадинов Стоилов
Белослав - Желязко Митев Петров
Бяла - Анастас Костов Трендафилов
Ветрино - Димитър Колев Димитров
Вълчи Дол - Пенка Димитрова Йорданова
Долни Чифлиик - Борислав Николаев Натов
Девня - Атанас Димитров Кузев
Дългопол - Маринка Димитрова Иванова
Провадия - Филчо Кръстев Филев
Суворово - Павлин Михайлов Параскевов

Област Добрич
Добрич - Детелина Кирилова Николова
Балчик - Николай Добрев Ангелов
Генерал Тошево - Димитър Михайлов Петров

Добричка община
Тервел - Живко Жеков Георгиев
Шабла - Райна Димова Бърдарева
Каварна - Цонко Здравков Цонев
Крушари - Добри Стоянов Стефанов

Област Търговище
Търговище
- Красимир Митев Мирев
Антоново - Танер Мехмед Али
Омуртаг - Неждет Джевдет Шабан
Опака - Лютфи Реянов Рюстемов
Попово - Людмил Димитров Веселинов

Област Шумен
Шумен
- Красимир Благоев Костов
Върбица - Мердин Мустафа Байрям
Каспичан - Милена Николова Недева
Нови Пазар - Румен Панайотов Христов
Велики Преслав - Александър Горчев Александров
Смядово - Иванка Петрова Николова
Венец - Нехрибан Османова Ахмедова
Хитрино - Нуридин Басри Исмаил
Каолиново - Нида Намъков Ахмедов
Никола Козлево - Турхан Фахредин Каракаш

Югоизточен район
 
Област Бургас 
Бургас - Димитър Николов Николов
Айтос - Васил Иванов Едрев
Малко Търново - Илиян Костов Янчев
Несебър - Николай Кирилов Димитров
Поморие - Иван Атанасов Алексиев
Созопол - Панайот Василев Рейзи
Сунгурларе - Георги Стефанов Кенов
Приморско - Димитър Германов Германов
Средец - Иван Петков Жабов
Камено - Стефан Бонев Стефанов
Карнобат - Георги Иванов Димитров
Царево - Георги Иванов Лапчев
Руен - Исмаил Юсмен Осман

Област Сливен
Сливен - Кольо Йорданов Милев
Нова Загора - Николай Георгиев Грозев
Твърдица - Атанас Христов Атанасов
Котел - Христо Русев Киров

Област Стара Загора
Стара Загора - Живко Веселинов Тодоров
Братя Даскалови - Иван Стоянов Танев
Мъглиж - Господин Антонов Господинов
Чирпан - Васил Георгиев Донев
Николаево - Косьо Христов Косев
Гълъбово - Николай Тонев Колев
Казанлък - Галина Георгиева Стоянова
Опан - Минчо Динев Чавдаров
Павел Баня - Станимир Христов Радевски
Раднево - Юлиан Георгиев Илчев
Гурково - Стоян Бонев Николов 

Област Ямбол
Ямбол - Георги Иванов Славов
Болярово - Христо Димитров Христов
Стралджа - Митко Панайотов Андонов
Елхово - Петър Андреев Киров
Тунджа - Георги Стоянов Георгиев


Югозападен район
 
Област Благоевград
Благоевград - Атанас Станкев Камбитов
Банско - Георги Иванов Икономов
Белица - Ибрахим Али Палев
Гоце Делчев - Владимир Кръстев Москов
Гърмен - Ахмед Ахмедов Башев
Сатовча - Арбен Мустафов Мименов
Кресна - Илиян Борисов Кръстев
Петрич - Вельо Атанасов Илиев
Разлог - Красимир Иванов Герчев
Сандански - Андон Михайлов Тотев
Симитли - Апостол Стефанов Апостолов
Струмяни - Емил Димитров Илиев
Хаджидимово - Людмил Аспарухов Терзиев
Якоруда - Нуредин Мусов Кафелов

Област Кюстендил
Кюстендил
- Петър Георгиев Паунов
Бобовдол - Кирил Атанасов Станчев
Бобошево - Крум Георгиев Маринов
Кочериново - Иван Симеонов Минков
Дупница - Методи Христов Чимев
Невестино - Димитър Иванов Стаменков
Рила - Георги Давидков Кабзималски
Сапарева баня - Сашо Кирилов Иванов
Трекляно - Радко Кирилов Петрунов

Област Перник
Перник - Росица Йорданова Янакиева
Ковачевци - Васил Кирилов Станимиров
Радомир - Пламен Станков Алексиев
Трън - Станислав Антонов Николов
Брезник - Васил Михайлов Узунов
Земен - Димитър Симеонов Сотиров

София - град
София - Йорданка Асенова Фандъкова

Област София
Антон - Цонка Николова Гешева
Божурище - Аспарух Асенов Аспарухов
Годеч - Андрей Неделчев Андреев
Драгоман - Андрей Алексиев Иванов
Елин Пелин - Галя Симеонова Георгиева
Ихтиман - Калоян Ангелов Илиев
Копривщица - Иван Петков Кесяков
Костенец - Радостин Любенов Радев
Костинброд - Милен Тодоров Димитров
Самоков - Владимир Владимиров Георгиев
Сливница - Васко Димитров Стоилков
Златица - Атанас Цонков Петров
Пирдоп - Цанко Николов Цанов
Мирково - Цветанка Петкова Йотина
Долна баня - Владимир Николов Джамбазов
Ботевград - Георги Цветанов Георгиев
Горна Малина - Емил Христов Найденов
Етрополе - Богомил Борисов Георгиев
Правец - Румен Илиев Гунински
Своге - Жоро Радоев Цветков
Чавдар - Пенчо Стоянов Геров
Челопеч - Алекси Иванов Кесяков

 Южен-Централен район

Област Кърджали
Кърджали - Хасан Азис Исмаил
Ардино - Ресми Мехмед Мурад
Джебел - Бахри Реджеб Юмер
Кирково - Сали Бекир Рамадан
Крумовград - Себихан Керим Мехмед
Момчилград - Акиф Мехмед Акиф
Черноочене - Айдън Ариф Осман

Област Пазарджик
Пазарджик - Тодор Димитров Попов
Белово - Костадин Георгиев Варев
Брацигово - Васил Михайлов Гюлеметов
Велинград - Иван Георгиев Лебанов
Лесичово - Серьожа Николов Лазаров
Пещера - Георги Иванов Козарев
Ракитово - Любомир Даков Петков
Септември - Томи Спасов Стойчев
Стрелча - Иван Евстатиев Евстатиев
Панагюрище -Никола Иванов Белишки
Батак - Петър Крумов Паунов

Област Пловдив
Пловдив - Иван Борисов Тотев
Асеновград - Емил Викторов Караиванов
Брезово - Радньо Нанев Манолов
Карлово - Емил Станев Кабаиванов
Лъки - Валентин Чавдаров Симеонов
Марица - Димитър Иванов Иванов
Първомай - Ангел Атанасов Папазов
Родопи - Пламен Димитров Спасов
Садово - Димитър Бориславов Здравков
Хисаря - Пенка Йотова Ганева
Кричим - Атанас Стефанов Калчев
Перущица - Ради Ботев Минчев
Стамболийски - Иван Илиев Атанасов
Сопот - Веселин Петров Личев
Калояново - Александър Кръстев Абрашев
Раковски - Иван Милков Антонов
Съединение - Евгений Георгиев Маринчеш-ки
Куклен - Димитър Кръстев Сотиров

Област Смолян
Смолян - Николай Тодоров Мелемов
Борино - Октай Мустафов Алиев
Девин - Цветалин Василев Пенков
Златоград - Мирослав Митков Янчев
Мадан - Фахри Адемов Молайсенов
Неделино - Стоян Стефанов Беширов
Рудозем - Румен Венциславов Пехливанов
Чепеларе - Тодор Костадинов Бозуков
Баните - Райчо Стоянов Данаилов
Доспат - Антим Даринов Пържанов

Област Хасково
Хасково - Георги Иванов Иванов
Димитровград - Иво Тенев Димов
Любимец - Анастас Бончев Анастасов
Маджарово - Милко Петков Армутлиев
Симеоновград - Пейчо Вълков Стайков
Тополовград - Божин Петров Божинов
Харманли - Михаил Христов Лисков
Ивайловград - Диана Димитрова Овчарова
Минерални Бани - Мюмюн Али Искендер
Свиленград - Георги Стоянов Манолов
Стамболово - Маджид Реджеб Мандаджъ